Їжа Галичини: Івано-Франківськ, Тернопіль, Коломия, Львівщина
💳Visa Business:
👀 Найкращі смартфони тут –
💊Дізнатись більше про ферменти Панжест:
🤤Гід їжею Галичини. Тут місця з випуску і набагато більше:
🫙Збираємо на 50 ФВП дронів для потреб артилерійського дивізіону 66 бригади. На це потрібно 1 000 000 гривень:
Серед всіх, хто задонатить в банку більше, ніж 200 грн, ми розіграємо новенький 15 Iphone від COMFY.
Більше донатів — більше шансів.
А хто просто хотів би задонатити з-за кордону, але не може на банку — то ось PayPal
ptushkevich@gmail.com
Міша тут:
Aнтон тут:
Команда:
Придумали то і знімались: Міша Кацурін та Антон Птушкін
Допомагав знімати оператор: Олег Рогів
Знайшов, що знімати редактор: Віктор Квашенко
Шеф на кухні монтажу: Олена Данилова
Той такий класний тизер: Reveka Ryzhykova
Звукорежисер Євген Бондаренко
Музичний редактор: Станіслав Кулаковський
Оформлення та арт-дірекшн: Софія Суворова
Художники графіки: Марія Торгашова, Аріна Давидова, Сіма Шпінь
Понатикували стільки реклами, а ще думають що вони продюсери: Юля Гребеньовська, Анастасія Павлова
Повелителька постпродакшину: Анжела Сокол
Музика у випуску:
Epidemic Sound:
Artlist:
Mission Trip Ukraine and England
This is my 2006 mission trip to Ukraine and Bridlington England.
Курган Kurhan E58 M16 Україна Ukraine 19.10.2014
Der Weg ist das Ziel... komm fahr mit in meinem Goggomobil =G=
Sightseeing in Krisenregionen, Armenviertel, Bürgerkriegsgebieten.
Along radioactive Death-Zones, MOAs, No-Go and Civil-War Areas.
Біла Церква онлайн.
Бі́ла Це́рква (МФА: [ˈbʲiɫɐ ˈt͡sɛrkʋɐ] ( прослухати)) — місто в Центрі України, значний економічний, культурний та освітній центр Київщини, розташований за 80 км на південь від Києва на річці Рось. Найбільше місто Київської області. Вперше згадується в Іпатіївському літописі 1115 року як Юр'їв у центральній частині Поросся. Через нього проходили торговельні шляхи на Київ, Вінницю, в арабські країни, Індію, Угорщину[4].
Дендропарк «Олександрія» — видатна пам'ятка садово-паркового мистецтва України, розташована в місті Біла Церква на лівому березі річки Рось. Його площа становить 297 га. Заснований наприкінці XVIII століття, як заміська резиденція польських графів Браницьких. Автором генерального проєкту парку став відомий французький архітектор-паркобудівник Мюффо. Пізніше в парку працювали відомі майстри садово-паркового мистецтва Д. Ботані, А. Єнц, А. Станге, Р. Чех та інші. На території парку поєднуються природні пейзажі з численними архітектурними спорудами — альтанками, павільйонами, колонадами, містками, фонтанами з романтичними назвами (водоспад Руїни, Турецький будиночок, Китайський місток, Колона смутку, колонада «Луна» та інші). У колекції заповідного парку зібрано понад 2130 видів рослин[5].
Головною водоймою є річка Рось, яка 16 км тече здебільшого південною частиною міста, відокремлюючи центральні райони від Заріччя (сучасні Заріччя та житлові масиви Піщаний і Таращанський). Протока тече Білою Церквою 9,6 км і впадає в Рось. А в урочищі Сухий Яр є Сухоярський струмок довжиною 9,6 км. Через Рось у межах міста прокладені 4 мости: 2 пішохідні (Дерев'яний міст та Зарічанська гребля) та 2 автомобільних. Річку Протоку перетинає значна кількість маленьких містків різноманітної конструкції.
У місті чимало невеликих скверів та парків, що розташовані в історичному центрі. Важливу роль у культурному житті Білої Церкви відіграє здавна відомий міський парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка[9]. Також у центрі міста розміщений парк Слави.
Державний дендрологічний парк «Олександрія» — унікальна пам'ятка садово — паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX століть
Рось в історичній частині міста із видом на Костел святого Івана Хрестителя
На північно-західній околиці міста розташований державний дендрологічний парк «Олександрія». Це найбільший архітектурно оформлений ландшафтний парк в Україні[10]. Дендропарк розташований на площі 297 га на березі річки Рось. Площа декоративних водойм парку (ставки і Рось) становить 21 га. Загальна довжина алей і доріжок становить понад 20 км. Парк є зразком пейзажної паркової композиції, основу якої складають рослини, архітектурні споруди, скульптури, водна гладь річки Рось та ставків.
Уздовж вулиці Клінічна розташований парк «Будівельників». На його території тривалий час існувало військове кладовище, яке згодом було перепоховано. Робітники домобудівельного комбінату заклали парк, у якому збудували міську льодову ковзанку та дитячі майданчики. Починаючи з 12 липня 2000 року, споруджується храм Святих апостолів Петра і Павла[11].
У місті є три бульвари: Олександрійський, Михайла Грушевського та Княгині Ольги.
Місто засноване 1032 року київським князем Ярославом Мудрим[1]. На час заснування називалося Юр'їв (Юр'єв, Гюргев) згідно з християнським іменем Ярослава Мудрого — Юрій (Георгій)[13].
Початок ХІ століття позначився безнастанними набігами печенігів на південні окрайки Київської держави. Унаслідок цього кордони Русі відсунули на північ — до берегів Стугни. В 1017 році Ярослав Мудрий завдав поразки печенігам і відтіснив їх на південь. Для зміцнення південних рубежів держави вздовж Росі у 1032 році розпочали будівництво оборонної лінії — системи сторожових фортець, сполучених між собою величезними насипами та ровами.
Саме у 1032 році з'явились Корсунь, Богуслав, Стеблів, Володарка (літописний Володарев)