Велоподорож Іршанськ – Малин – Радомишль, кар’єри, озера.
150 км по Житомирський області, тестуємо сумки типу байкпакінг.
Знято на камери:
Sony hdr-as300
GoPro 7 Black
GoPro 10 Black
Редактор: Sony Vegas Pro
Маршрут день 1:
Маршрут день 2:
Peace Corps Ukraine PST
10/02/2017
Found this gem from PST. I look so young and naive! I planned to do a video montage after it, but that never came to be.
1PLUS1.ts
В Малине создают подводный музей.
Открытие велосезона, небольшая поездка на велосипеде Гамарня-Малин-река Каменка (с. Савлуки)
20.03.2021 первая небольшая вело вылазка на 51 км. Выехали из с. Гамарня в г. Малин, а с города Малина на водохранилище на реке Каменка возле села Савлуки. С собой даже взяли удочки, но они нам так и не понадобились(. Обошлись отличными впечатлениями.))
Історія #2. Як жили древляни? (ч.2)
За археологічними даними тваринництво було другою після землеробства важливою галуззю господарства наших предків. На більшості із пам‘яток перші місця за всіма кількісними характеристиками займала корова. Древляни завжди дбайливо піклувались про корову — свою годувальницю. Різними магічними засобами намагалися вберегти її від «лихого ока» та ворожок, які могли «забрати» від неї молоко. Тому виробилося чимало традиційних способів, які начебто відвертали від корови злі сили.
Віддавна виробилось особливо шанобливе ставлення і до вола як основної тяглової сили. З волом — і в поле тягти плуг, і в ліс по дрова; на волах відпроваджували покійника в останню путь. Воли на подвір'ї — на добро і достаток.
На археологічних пам‘ятках лісової зони корови переважно на другому місці, за кількістю голів та фрагментами знайдених кісток вони поступаються свині. До малої рогатої худоби зараховують два види тварин – вівцю та козу.
У господарствах древлян , а згодом українських селян були поширені певні породи коней. Переважно їх використовували для верхової їзди — військових походів, далеких поїздок тощо, а також як тяглову силу для різних хліборобських та господарських робіт. Коня в той час «одягали», тобто, прикрашали ліпше, ніж зараз автомобіль. В експозиціях нашого музею можна побачити зразки кінської збруї давніх часів.
Узагалі до домашньої худоби з найдавніших часів ставилися з великою пошаною. Не залишали поза увагою у великі свята — на Свят-вечір пригощали стравами зі столу або отавою (молодою травою), на яку ставили миски зі стравами під час вечері, кропили йорданською водою; на Великдень згодовували яйце, обкурювали ладаном, відганяли «злі духи» і всіляку напасть за допомогою вогню.
Монтаж в програмі: Movavi Video Editor Plus 2020
Зображення та футажі узято з Free-Photos сайту Pixabay.
Дозволено для комерційного використання.
Зазначення авторства не вимагається.
У відео використаний уривок аудіофайлу виконання народної пісні Ніною Матвієнко.
Також використано уривок фільму Легенда про княгиню Ольгу.
Відео змонтоване особисто мною - автором каналу.
Я - Ольга Гура і є автором цього каналу. Працюю зберігачем музейного фонду в Малинському міському краєзнавчому музеї. Люблю та вивчаю історію свого краю і України, спдіваюся, що наші відео частково заповнять прогалини в історії древлян та сподобаються вам. Ставте лайки, підписуйтеся на наш канал, натискайте на дзвіночок, щоб бути в курсі наших нових відео.
Автор тексту - к.і.н., почесний краєзнавець України В.І.Тимошенко, озвучення, монтаж - зберігач музейного фонду О.А.Гура.
Малинський міський краєзнавчий музей в особі зберігача фонду Ольги Гури є автором цього відео та інших відео, розміщених на цьому каналі. Усі права на відео належать авторам В.І.Тимошенко та О.А.Гурі.
Долучайтеся до нас на інших ресурсах, ставте вподобайки, поширюйте та підписуйтеся на оновлення. Вивчаймо історію Малинщини разом. Дякуємо, що ви з нами!
Сайт Історія міста Малин
Наш канал в Телеграм
Ютуб-канал
Аудіотури Малином
Гугл-сторінка
ТРЕХДНЕВНЫЙ ПОХОД ВДОЛЬ ИРШИ: МЕЛЕНИ - МАЛИН (03.06-06.06.2016)
Большой трехдневный поход вдоль живописной речки Ирша!